Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchester fórmázás? Többi lent!

Winchester fórmázás? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ha az új gépembe át akarom rakni a régi 120 gigás winnyót akkor előtte meg kell formázni? vagy mit kell vele tenni? azt tudom hogy lehett úgy formázni hogy boot lemez és el kezdi formázni de utána csak ki nyomom a gépet ki veszem a vinyót és át rakom? egyébként azért kérdezem mert amikor újra raktam a gépet akkor formáztam le töröltem mindent róla azt be jött a windows xp telepitő,olyan kór ki lehett nyomni ha nem akarom fel rakni? előre is köszönöm :)
2010. nov. 6. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Válaszolnék, de sokkot kaptam a "helyes"írásodtól.


Előbb ki kell heverjem valahogy. Majd jövök...

2010. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
... azon kívül hogy 5 hiba volt benne ténleg sok tündér lala..
2010. nov. 6. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell formázni, csak akkor, ha előtte még nem volt formázva, mivel gondolom csak háttértárnak akarod (úgy, hogy közben a másik winchesteren van az operációs rendszered), akkor megteheted ezt telepítő nélkül is (az operációs rendszerből).

Ha pedig erre akarod az operációs rendszered, akkor pedig nyilván telepítéskor particionálod, és formázod.

2010. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell formázni, feltéve, ha az új gép felismeri a lemez fájlrendszerét.
2010. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok:)
2010. nov. 6. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

"... azon kívül hogy 5 hiba volt benne ténleg sok tündér lala.."


Tizenhetet számoltam össze, de a közepe táján elvesztettem a fonalat. Lehet, hogy több. (De biztos, hogy nem kevesebb)

2010. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jóvan, ne ide gyere kötözködni és oktatni oktass mást oké? mivagy te tanár?:O
2010. nov. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!