Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mihez nem elég 4gb ram?

Mihez nem elég 4gb ram?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Annak a meteoritnak a becsapódásának a szimulálásához ami kipusztította a dinoszauruszokat.
2010. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Pl. komolyabb grafikai munkához, tervező programokhoz jól jön akár több is. Persze ez nem általános felhasználás, az emberek többségének bőven elég 4, még játékra is.
2010. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Egy vinfosnak semmi sem elég. Ha meg 32 bites vinfosod van, akkor ha jól tudom még a teljes 4 GB-ot sem tudja lekezelni.
2010. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom de 64 bites vinfosom van
2010. nov. 6. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Nos kérlek. 2x2GB ramom van és el tudom érni, hogy kevés legyen.

Photoshop CS5 64-bit ; Sony Vegas Pro 9 64-bit és persze az OS is 64-bites. Photoshopban ha túl sokra állítom be a max előzmények számát (history), akkor hipphopp megtellhet, Vegasban renderelésnél bizony szépen kihajtja a 4 magot és a 4GB ram is megtellik majdnem teljesen. (3.6 használatban). Játékoknál nincs olyan ahová nem elég, hisz szinte mind 32 bites. Pl a Crysis-nak van 64-bites verziója is, ki is használom, ott esetleg ki van használva, de otthoni gépbe ami csak játékra, multimédiára és netezésre kell, sztem 3-4GB ram bőven elég lesz még egy jó darabig.


Bár terjed a 64-bit, a legtöbb alkalmazás továbbra is 32-bites, így aztán édes mindegy, milyen sok ramod van.

2010. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
tetrishez??
2010. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hat jatekra tamogatom a tobbi valaszolot eleg ,de programfejlesztesre tenyleg ajanlatos esetleg 6 GB is.
2010. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8gb annyi kell
2010. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!