Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kevésbé fogja hűteni a procit...

CatalystX kérdése:

Kevésbé fogja hűteni a procit a hűtője miután levszem és nem használok ismét GÉL-t? ( Részletesen lent )

Figyelt kérdés
Lekaptam a hűtőrácsot a prociról mert elég poros volt már, és baj hogy nem tettem közé friss GÉL-t? Tehát Megtöröltem a portól és visszaraktam mindent szépen ahogy van, de a hűtőrács és a proci közé kellett volna újból bekenjem GÉL-el?
2010. nov. 5. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivatalos neve hővezetőpaszta, amúgy nem probléma, csak kicsit nagyobb hőmérsékleten fog üzemelni. Azért idővel majd pótold.
2010. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenci ***** válasza:
Ha nem törölted le a gélt az aljáról,meg a prociról,akkor nincs gond.Azért én ilyenkor mindig frisset teszek.
2010. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz kéznél,azért majd tegyél helyette frisset.
2010. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem töröltem le de már nem friss volt hanem olyan szárazos vagyis mint az agyag de már száraz, nem töredezetten hanem mint valami megszáradt krém... Ez gondolom nem segit már igy?...
2010. nov. 5. 16:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megyek is venni
2010. nov. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!