Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez jó gép? Többi...

Szerintetek ez jó gép? Többi lent.

Figyelt kérdés

MSI P55M-GD45

INTEL Core i3-550

KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz

GIGABYTE Superb

GIGABYTE GTS450

ha nem akkor segitetek? előre is köszönöm


2010. nov. 5. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
azokhoz ez már kevés.. és vannak kártyák direkt ilyen dolgokra
2010. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
most ténleg ezért írtok ide hogy mondjátok hogy "játszásra kevés" most komolyan ki mondta hogy játszani fogok csak rajta ??????
2010. nov. 5. 13:27
 13/19 anonim ***** válasza:
Definiálhatnád azért, hogy mit értesz jó alatt, mert klasszikus értelemben véve az összes alkatrész jó, mert ha hibásak lennének, akkor már a tesztsoron mentek volna a kukába. Én amúgy nem vennék a cigány nVidiától semmit, Inteltől szintúgy.
2010. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves 73%...ne erőltesd már ezt a *urva 3d dolgot, amihez párszáz ember ért az egész országban... mert ez a legritkább. Jogosan vetette fel az első, hogy játékra elég, mert azért veszik a legtöbb gépet. Tehát, a második hozzászólásod egy felesleges baromság volt. Van egy sejtésem, hogy felakartad magadra hívni a figyelmet, hogy pl neked nem azért van jó géped, mert játszol rajta...
2010. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves 74% :)

Egyáltalán nem játszok, sőt gépem se egy i7 16gb rammal.

Egy notebookom van amit munkára, tanulásra használok, intel i3 procival szerelt, 4gb rammal megtoldott Intel HD vga-n csücsülő rendszer:)

Szerintem aki játszani akar annak ott a konzol, ezért is nem értem miért gondolják sokan azt hogy PC = játék.

3D csak példa volt, lehet nem a legjobb, de a lényeg az benne volt hogy másra is lehet használni egy jobb vga-val is.

Ez a saját véleményem, kommentárokat ehhez nem várnék.

2010. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én csak a felháborodásoddal nem értek egyet.
2010. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hidd el nem vagyok felháborodva, de szerintem ne offoljuk tele a témát.

A kérdező meg megnyugodhat hogy a gép amit linkelt jó, és megvásárolhatja nyugodtan.

2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: Akkor akár leírhatnád, mire kell. Mert lehet, hogy teljesen fölösleges ilyen videokártya.
2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
játékra kell ....
2010. nov. 5. 19:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!