Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem megy a hangszóró. De...

Nem megy a hangszóró. De miért nem?

Figyelt kérdés
Tegnap elkapott a gépem 2 vírust, amit a vírusirtó sikeresen el is távolított, de ebben a percben eltűnt a hang a gépből.A szoftverja továbbra is fel van telepítve(Realtek HD Audio Driver) de még így se képes megszólalni.Rácsatlakoztattam a gépre egy fülhallgatót, de még csak azon sem szólt semmi.Néztem a Vezérlőpultban a Hangok és audioeszközök menüt, és azt írja, hogy nem érzékelhető semmilyen hangeszköz.Akkor most vajon a hangszóró romolhatott el, vagy a vírus kárt okozhatott a hangszórókban vagy a hang driverben?(Továbbá tegnap még újra is installáltam a hangkártya drivert, de még csak el se indul gép indításakor)
2010. nov. 5. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Újra tenném a hangkártyát,szerintem a hangszóróknak semmi bajuk sincs.
2010. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nem nagyon merek belenyúlni a gép belsejébe(persze azért áramtalanítva igen:D) de nem merem megbütykölni, mert lehet rosszat vennék ki és helyezném be.De köszi, megy a zöld kéz!
2010. nov. 5. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

virágszál

újratelepítés semmit nem kell kivenni

megnézed a hangkártyád márkáját.> google > keresés> letöltés> telepítés >restart :)

2010. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de a végén mint írtam: "(Továbbá tegnap még újra is installáltam a hangkártya drivert, de még csak el se indul gép indításakor)" már megvolt 6x-or is, de a Hang és audioeszközökben azt jelzi, hogy nem érzékel hangszórót. De azrt megy a zöld kéz:D
2010. nov. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!