Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet sima gpu-val játszani...

Lehet sima gpu-val játszani egy 8500g-vel?

Figyelt kérdés

Ez lenne a terv hogy ezt veszem de nem láttam benchmarkokat vele, egy rtx 3070em van,

Ha belerakom a procit akkor akkor tudom használni a gpu-m?

Vagy csak az igpu-t?



ma 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod használni, de a kevesebb pci sáv miatt ami a 8500G esetén 4 sáv lehet, hogy veszítesz majd néhány százalék fps-t a 3070-el. Ez játék függvényében lehet 0-15% közötti érték de talán van ahol több is. Ha ezzel tudsz élni akkor mehet de később nem ártana váltani mondjuk R5 9600-ra vagy hasonlóra, ha eltudod adni a 8500G-t akkor vehetsz helyette 7600-at is.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 7800x3d a cél, csak azért kéne ez a cpu mert ha a jelenlegi am4 em lenne amikor megtudnam venni a 7800x3d-t akkor egy több mint egy hétig adogathatnám el a dolgokat a gépembol es szerezni mellé alaplapot meg memóriát, éppen ezért beszereztem alaplapot meg memóriát, úgyhogy egyenlőre egy pót proci lenne benne hogy addig is használjam a gépem ameddig meg nem lesz az új, egyebkent köszi a segítséget
ma 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van dedikált kártyád akkor inkább ezt vedd meg: [link]


Ez azt hiszem az AGP nélküli R5 8600G tehát ez azért jobb és azt hiszem itt már 8 pci-e csati bevan kötve a kártya teljesítményèn ez csak néhány százalékot ronthat. De am ezek a processzorok erősek azon kívül, hogy kevesebb pci-e sáv van beléjük kötve a teljesítményük elég lenne még egy majdani RTX 5070-ek is de 4K-ban az 5080-90-ek is. Ezek több esetben kerülnek ki lassabbnak mint a 7000 varinásuk a kevesebb cashe miatt, de ettől még nem rossz a teljesítményük.

ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!