Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a vidi kártyához mennyi...

Ehhez a vidi kártyához mennyi az új venntillátor? Msi HAWK 5770 1gb ddr 5 stb.15k pénzbe vettem annyi hibával hogy a 2 ventiből az egyiknél egy darab lapát le volt törve

Figyelt kérdés
Itt a kari linkje: [link]
2010. nov. 4. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
És milyen behatás érte hogy letört?:) Gondolom kéz alatt szerezted szóval garancia nem játszik.
2010. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátomtól vettem ,és igen gari már nincs rá ugy tört le hogy beleakadt egy kábelbe
2010. nov. 4. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legegyszerűbb ha beviszed az egyik helyi infóboltba, mondod h letört, szeretnéd kicseréltetni és adjanak egy ajánlatot mennyiért cserélik ki, vagy ha te magad is meg tudod oldani, akkor hogy milyen árban van egy új ventilátor.

Szerintem biztosabb mint találgatni hogy melyik jó hozzá, és ha már megmondták milyen kell, netről is megrendelheted:)

2010. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!