Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor csere után csak a...

Processzor csere után csak a bios jön be. Valamit be kell állitani?

Figyelt kérdés
Ryzen 2600-os processzort lecseréltem egy Ryzen 5500-re. Az alaplap MSI B450M PRO-VDH MAX. A biosban irja az új processzort, ugy gondolom felismerte. Ha kilépek a biosból, újra indul és ismét a bios jelenik meg.
ma 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenkor a BIOS-ban állítsd alapbeállításra (defaults) és utána ha újraindult állíthatsz benne ha akarsz.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Frissítsd a biost a régi procival a legújabbra(de ne a legutolsó bétára, hanem az előtte levőre: 7A38vBM)
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Frissitettem a biost. Próbáltam az alapbeállitásokat is, de így is csak a biost tölti be.
ma 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugd rá a sata kábelt az alaplapra.. :P
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Müködik végre. A biosban CSM-re kellett állítani. Ja, és a sata kábelt bedugni 🙂
ma 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Akkor így át tudod konvertálni a lemezt MBR2GPT.exe-vel hogy ezután is normálisan működjön a géped (neten keresd ki hogy kell) siker esetén kapcsold KI a CSM-et és kapcsold BE a SecureBoot-ot.
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!