Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért "zümmög a hangfalam? "

Kiss1999 kérdése:

Miért "zümmög a hangfalam? "

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy a 2.0 hangfalam a nagy basszusnál "zümmög".

Egy ideig azt hittem h a hangszóró membránja van beszakadva, de nem az mer meghallgattam hogy hol zümmög és az erősítője körül jön a hang(ha nagy a basszus akkor nem csak a reflexcsövön hanem a hangerőszabályzó körül is"fújja" a levegőt). ezek szerint nincs elszigetelve egymástól a hangszóró és az erősítő. vajon mi zümmög? Szerintem egy vezeték rezeg, de ez nem biztos. szerintetek mi a baj? ja és mégvalamit: ha nagy a basszus akkor a led(ami a bekapcsolva létet jelzi) kevesebb áramot kap mert nem világít annyira. ebből én azt következtettem ki, hogy egyből a tápot (adapter) rángatja. szerintetek is kéne még puffer?


2010. nov. 4. 18:02
 1/1 anonim válasza:

Szerintem valami megvan lazulva benne az "zümmg" benne.

De amíg nem nézel bele nem jössz rá :).

2010. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!