Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az újonnan vett monitoromat...

Az újonnan vett monitoromat összekarcoltam véletlenül. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma vettem az LCD monitoromat, véletlenűl megkarcolódott, tudom visszacserélni nem fogják, mivel a saját hibámból történt, de le lehet cserélni a plexijét?Mennyibe kerülhet?Más ötlete van esetleg, figyelem műszaki boltba dolgozók, segítsetek.Amúgy az Extrem digitalnál vettem boltba nem neten.
2009. jan. 7. 21:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
36%
Ha a boltban dobozostól adták oda és nem bontották ki előtted, játszd meg, hogy így vetted ki a dobozból, hátha jól jársz. Amúgy azt nem hinném, hogy a plexijét kicserélnék, de ha valaki ezt jobban tudja, majd kijavít.
2009. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Nos, ha én iylet tettem volna, akkor magamat karcolgatnám először is. :)

Utána kipróbálnám az elkőző olvtárs módszerét. Vagy megkérezném a boltot, hogy ők mit tudnak tenni vele.

2009. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen úgy adták oda, hogy nem bontották ki előtte, de úgy gondoltam, hogy itt nálunk cseréltetném ki a plexijét,garancián kivül nem ahol vettük ,mert ez is lehet azt mondta egyik ismerősöm.
2009. jan. 7. 21:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne is mondjátok olyat tudtam volna kiábálni, amikor megtörtént!!!!!!!Húú nagyon idegesítő érzés.
2009. jan. 7. 21:38
 5/14 anonim válasza:
36%

Első vagyok. Felhívtam egy ismerősömet, aki ért hozzá. Azt mondta, nem cserélhető ilyen módon a képernyő plexije.

Vagy úgy marad, vagy újat veszel, vagy bejátszod, amit írtam. Szerintem próbáld meg :) !

2009. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csaljunk, lopjunk ,hazudjunk!!
2009. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hintalow ***** válasza:

Szia!

Monitor szervízben dolgoztam, a következőket tudom tanácsolni: visszacserélni nehezen fogják, vagy sehogy, ez csak rajtad áll, hogy milyen erőssen próbálkozol. :)

A monitor plexiját mondtad, mit értesz alatta, magát az lcd-t, ami a képet mutatja?

Ha magát az lcd panelt karcoltad meg, akkor bukó projekt, az maga a készülék, azonkívül csak egy műanyag burokból, meg némi tápból áll az egész, az lcd cseréje többe kerülne mint maga a monitor.

Lehet az is, hogy szó szerint értetted a plexit, voltak olyan szériák bizonyos márkákból, amiknél az lcd elött valóban egy plexilap volt (jó megoldás, strapabíró)

Ha esetelgesen egy ilyen monitorod lenne, akkor kisebb a baj, fel kell venni a kapcsolatot a szervízzel, hogy mennyiért tudnák kicserélni a plexit.

Ha még van kérdésed, elő vele.

2009. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az én monitorom nem olyan régi széria sztem, Samsung 943nw. Kérdeztem az ismerősömet, mondta ezen nincs plexi ez maga a képernyő, arra gondoltam, hogy visszaviszem, hogy így hoztam el, de csak holnap tudom mert nem Miskolcon lakom.Viszont telefonon nem tudtam elérni mert nincs számuk, csak Pesten.Emailbe az egyik pesti ügyintéző azt mondta, hogy minnél hamarabb vigyem de a vezető hatásköre, hogy kicseréli-e.Holnap visszaviszem de nem tudom mennyire lesznek hajlandóak kicserélni.
2009. jan. 8. 15:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja ha nem akarják kicserélni, jöhetek a a panaszkönyvvel, vagy a fogyasztóvédelemmel?
2009. jan. 8. 19:33
 10/14 Hintalow ***** válasza:

Jöhetni jöhetsz vele, de nem biztos, hogy segíteni, fog, a fogyasztóvédelem csak tanácsot adhat, nem kötelezheti az üzletet új monitor adására. Azt pedig bizonyítani, hogy hol karcolódott össze, elég nehéz lesz.

Itt nem nagyon lehet tuti tippet adni, próba szerencs, attól függ, hogy mennyire vagy határozott. (és mennyire tudod eljátszani a felháborodott vásárlót, akinek hibás terméket adtak...)

2009. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!