Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik proci hűtő tudja...

Melyik proci hűtő tudja megfelelően kordában tartani AMD Ryzen 5 7600X 4.70GHz AM5 BOX 100-100000593WOF processzort?

Figyelt kérdés

Melyik férne be kényelmesen ebbe a konfigba?

[link]



ma 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik 15 000 körüli léghűtő megfelel.
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kényelmesen az túlzás:

[link]

Kicsi hatékony, de zajosabb:

[link]

ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Akármelyik 15 000 körüli léghűtő megfelel."

Amelyik kisebb 156mm-nél, mert a választott házba csak akkora fér.

A TDP-re figyelj, 105 wattos a proci, a hűtő legalább a másfélszeresét, de inkább többet tudjon.

ma 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hasonlókat láttam ajánlva a processzor adatlapján lévő kérdéseknél is.

Köszönöm szépen!

2-es üzenet: az elsőt ajánlanád inkább, vagy a másodikat?

Halkabb jobban tetszene, de nagyon zsúfolt lenne a dolog úgy? Már gondolok későbbi takarításra is, azért magamat sem akarom teljesen megszívatni.


A processzor iponos adatlapján ezeket láttam említve:

BE QUIET! Pure Rock 2

THERMALRIGHT Peerless Assassin/Phantom Spirit

ID-COOLING Frozn A620

ma 08:19
 5/9 A kérdező kommentje:
A többi része korrektnek tűnik a konfignak így? Napok óta ülök rajta, hogy biztos jó legyen, hiszen ez egy eléggé kövér anyagi kiadás
ma 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:

#3: hátési teljesítményre gondoltam az "akármelyik alatt". A proci 120Wattnál többet nem zabál fel, játék közpen pedig max ennek a felét. De a méret valóban kritikus.


Kérdező:

Az alaplap korrekt, viszont memóriából én megpróbálnék alacsonyabb késleltetésűt venni, 5000-rel drágábbak a CL30-as Kingstonok.


Amivel én jelentősen változtatnék az a videókártya. Én bevállalnék használt kártyát, ennyiért találni már RX6900XT-t is használtan.

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok számítógépet összeszerelni, nincs is nagyon itt mucsaröcsögén olyan akire rá lehetne ezt bízni. Az az egy opcióm van, hogy megveszem egy helyen és össze is szerelik ott.


Jelentős különbség van a kettő késleltetése között?

Ismerős rakta össze ezt a konfigot nekem, csak szoktam köröket járni, hogy megnyugtassam a lelkemet, hogy valóban jó választás ez.


Árban már így is túlléptem a keretemet, 5000 is fogat szívva lenne hozzáadva.

ma 10:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszokat, iPonhoz fordulok majd ezekkel az infókkal, hogy legyen kiindulási pont. Sok évre vásárolok új számítógépet, szóval szeretném a legapróbb részletet is tökéletesíteni.
ma 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem cégbe lesz akkor felesleges 30000-ért Windows-t venni.

2500-ért van eredeti kulcs, ez is garantáltan vírusmentes. Korlátlanul újra telepíthető, frissül.

Telepítő INGYEN tölthető le a Microsoft weboldaláról:

[link]


Inkább 7700xt az "eredeti" Windows helyett.

[link]


Hűtőből minél nagyobb (több hőcsöves) annál jobb. A Thermalrightokat én linkeltem ár/érték arányban a legjobbak.

ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!