Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Thinkpad laptopnál...

Lenovo Thinkpad laptopnál normális, hogy hasznáalt közben a töltő (c-s) ki és bedugásakor 2 másodpercre elmegy a kép???

Figyelt kérdés
Használt felújított laptop, még garanciás, ha úgy van megreklamálom. Sajnos beépített aksis, így nem tudom aksi nélkül kipróbálni. lenovo thinkpad 490 touch.

#töltés #Lenovo #t490 touch
tegnap 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
kihúzáskor és bedugáskor mielőtt valaki beleköt
tegnap 21:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Thinkpad x260-as, a töltő ki- és behúzásához elmegy felére a fényerő, de nem lesz fekete. Akkucsere tavaly volt. Mikor és kitől vetted? Én egy régi cégtől, szerviz és nagyon jó kis notebook.

EZ nem beépitett aksis. De lehet, hogy nálad az a baj, hogy gyenge az akku, újat lehet venni, de nehogy utángyártott vacak legyen.

tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Google: [link]


Reddit: [link]


"I had the same issue. Tried the settings in the Intel Control Panel like u/SilentStormer said in the comment and it works. No more black screens when plugging in or out the charger. Thanks guys, that's why I love reddit."


#2 Semmi köze nincs hozzá, az Intel driver csinálja. Az én T480-omon is ugyanezt csinálta míg nem állítottam át

ma 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as köszi majd megpróbálom akkor a billentyú kombináció megoldja?
ma 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!