Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kábelt javasoltok DP...

Indaboy kérdése:

Milyen kábelt javasoltok DP és VGA portok összekötéséhez?

Figyelt kérdés
Tiny PC-n csak DP port van, monitoron pedig csak VGA. Esetleg DP és TV-n lévő HDMI kábel is szóba jöhet.

tegnap 20:08
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Van rá átalakító: [link]


De jobban jársz ha HDMI -re alakítod: [link]


Ugyanis DP -ről VGA -ra digitális jelet alakít analógra, ehhez külön elektronikát használ, aminél mindig van minőség romlás vagy zavar.

DP -ről HDMI -re meg tiszta sor, mert mind a kettő digitális. Nem lesz minőség romlás.

tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Semmilyet.


Neked nem új kábel kell hanem új monitor..

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1:

Köszi, ezen a vonalon indultam közben el én is, csak kíváncsi lettem volna, hogy esetleg valakinek van-e rá valami ötlete, mert átalakítóm van, de inkább hagyjuk is. Így viszont megvan, köszi még egyszer.


#2:

Köszi, bár ezt viszont nem írtam, monitort nem szeretnék venni. Nyilván tudom hogy gyorsabb lenne, de a meglévő cuccokat szeretném elsődlegesen felhasználni.

tegnap 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
DP HDMI kábelt is és átalakítót is kapsz fillérekért. A VGA-t én is elfelejteném.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek az analóg átalakítók sok helyen kezdenek nem működni, de sok sikert..
ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!