Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 90-es évek végén volt sárga...

A 90-es évek végén volt sárga kazettás, billentyűzetes TV-re köthető videójátékom. Hól lehet ilyent venni?

Figyelt kérdés

Hasonló volt, mint egy Commodore 64, de sárga kazettával működött. Gyári kazettán voltak azok a játékok, amikhez a billentyűzet kellett. Két joystick és egy pisztoly járt hozzá gyárilag. Anno sok fajtája volt, a piacon több árustól is lehetett venni, népszerű volt. Mára viszont a billentyűzetes verzió teljesen eltűnt, billentyűzet nélküli még kapható, de én kifejezetten a billentyűzetest keresem. Valahol lehet még ilyent venni?

Köszönöm szépen.



ma 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hamisítványok forgalmazása és importálása is törvénybe ütköző.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. 25 éve volt ilyenem, a 90-es évek végén. Nem tudom, hogy hamisítvány lett-e volna, de ma hasonlót sem találok. Persze már modernebbek vannak, a retro játékélmény miatt keresem, egy működőképes használtnak is örülnék, gondolom már nem gyártják, max elfekvő készlet lehet valahol, esetleg valakinél megbújik egy ilyen. Persze ésszerű árban venném meg. De azt sem tudom, milyen néven érdemes rákeresni és hol.
ma 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy hamisítvány lett-e volna"


Az mind az volt...

ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hamisítvány, vagy nem hamisítvány, az én fiaim is rengeteget játszottak vele. Olcsó volt, egy kazettán sok játék volt. Emlékszem a billentyűzet formára is. Nekünk a PS1 formájú volt.

Ilyet a mai napig lehet kapni. Az miért nem jó? Ugyanazt tudja, csak a doboza más.

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!