Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy AYANEO KUN AMD...

Ha veszek egy AYANEO KUN AMD 7840U kézi”konzol” számítógépet, azzal fogok tudni csatlakozni Magyarországon 5G hálózathoz?

Figyelt kérdés

Sokminden nem tiszta ezzel kapcsolatban bennem, de ez az egyik legfontosabb kérdés… Gondolkodtam a Steam Decken, sok szempontból elég lenne az is, mivel futtatni ezen a számítógépen csupán a Deadlock nevű Valve játékot szeretném majd leginkább, amit gondolom a Steam Deck is elbír, sőt lehet sokkal jobban van rá optimalizálva, lévén hogy Valve játék. Csak az a baj, hogy az csak wi-fivel működik.

Nekem vicc kategória, hogy egy ilyen hordozható eszközbe nem tesznek 5G-t.


Amire szeretném használni elsősorban a készüléket, hogy a PS5 konzolomról, remoteplay alkalmazással streameljem a képet és tudjam máshonnan is használni a ps5öt.


Ezt telefonnal kipróbáltam és jól működik, nekem 5G hálózatról tejesen hibátlanul működött, jobban mint wi-fivel, pedig fejlett wi-fi 6al próbáltam.


Az a baj viszont, hogy a telefonom nem alkalmas arra, hogy azon játszak a ps5 játékokkal mert az egész 14 cm és a káva is nagy, olyan 10-11 cm hosszú a képernyő, tehát az egyik legkisebb okostelefon (amúgy meg 2022-es modell és nem akarom lecserélni, mert telefonáláshoz és telefonon való netezésre is, az én kézméretemhez ez az ami kényelmes).


Ayaneo kunból a olyan variáción gondolkodom, ami ugyan 2X drágább mint a Steam deck OLED 1TB modellje, de sokkal többet is tud, majdnem 1 inchel nagyobb a kijelző, és 2K, 64 GB a RAM és 4 TB SDD jár hozzá.


A streaming szolgáltatókat is ezen használnám, mint a Nerflix, illetve mivel jelenleg nincs asztali gépem, idővel lehet vennék hozzá billentyűzetet és monitort, hogy kényelmesen használhassam otthoni PC-ként is.


De csak akkor éri meg nekem ez az egész, ha működik itthoni mobilnettel.

Ezt honnan tudhatnám meg?



okt. 13. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel végiggondolva: Vannak a neten csodás keresők pl. google, duckduckgo stb.

Akármelyikbe beírod az eszköz nevét meg fogod találni a specifikációját és abban benne lesz mit is tud az eszköz.

De ezt nem csak erre fogod tudni használni, hanem a dolgok 99%-áról megtalálható a megfelelő mennyiségű és minőségű információ.

okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy látom csak 4G-t támogat. Fel fog tudni csatlakozni a magyar 4G hálózatokra, 5G-t viszont nem tud.
okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyártó oldalán elérhetőek a specifikációk:

[link]

[link]

ott opcionális 4G(LTE) modulról értekeznek és megadják a támogatott csatornákat - nekünk a B1, B7, B20, B28-as sáv az érdekes:

[link]

azokat támogatja mind három szolgáltató.

okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!