Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videokártya...

Melyik a legjobb videokártya hozzá?

Figyelt kérdés

Számítógép upgrade előtt vagyok, lassan az új procit is megveszem, a Ryzen 7 7800x3d-t

Na most nekem egy 3060 ti-om van

Egyenlőre jó az hozzá, de kéne fejlesztenem, de nem tudom hogy milyenre, valaki segítsen, feltétlen nvidia-t szeretnék



tegnap 16:15
1 2
 11/14 lámlámnahát ***** válasza:

#9

szerintem félreértetted, amit írtam

a "csak vga kártyára" dolgot úgy értettem, hogy amikor az ember összerak egy új gépet, akkor végüli a 850-1000wattos tápot a vga kártya _miatt_ rakja bele, mert nem meri megkockáztatni, hogy bármi is elb@szódjon, ha mégsem elég egy kisebb táp.


erre fel írtam, hogy paródia


meg ezeknek a kártyáknak az ára is az.

elhiszem, hogy egy 4090 brutál gyors, de...800ezerért?

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Ryzen 7 7800X3D mellé bármilyen videokártya választható, itt már csak a pénztárcád szab határt.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 Az, hogy mit hiszünk az mellékes és nem is rólam vagy rólad van szó. Aki megveszi a csúcs kártyát annak telik csúcs tápra is. Az aktuális csúcs hardwer mindig sokat kajált és sokba is került. A lóf@szt nem érő forintunkról már nem is beszélve.

Pláne, hogy Jensen Huang barátunk (Nvidia CEO) megmondta, hogy vége az olcsó kártyák korszakának. A "gamer" VGA piac csak marginálisan érinti őket, ha kell enyiért vigyed. Eladnak egy AI gyorsítót 10x-100x annyit kaszálnak mint egy RTX4090-en. És így is viszik mint a cukrot.

ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 lámlámnahát ***** válasza:

#13

van ebben mégis valami rendkívül idétlen dolog, ahogy az nvidia elkalandozott a filmiparba, meg mindenféle tudományos területekre, viszont, ahogy mondod, ha szeretnél doomnégyezni, akkor persze megveheted tőlük a kártyát, aminek a gpu-ja ugyanaz, mint ami egy szerverfarmon fut, csak ott 35ezer darab van egymásra pakolva


valahogy természetesebbnek tűnt anno, hogy ebből a témából a kisember ki van zárva, és maximum csak olvasgathat róla néha, ha érdekli

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!