Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP DeskJet 2810e smart nyomtat...

HP DeskJet 2810e smart nyomtató miért ilyen lassú?

Figyelt kérdés

Nyáron vettem ezt a nyomtatót- sokminden klassz benne, még telefonról is tudok nyomtatni vele. Bár nyögve nyelősen. 10 mp míg elindul a nyomtatás. EGy régebbi nyomtatóval ez pillanatok alatt megvolt.

A fő problémám a szkenneléssel van. Eleve a HP SMart panel nagyon lassan nyílik meg. Aztán a "beolvasást" nehezen veszi be. Mikor mégis, akkor vagy fél perc, mire nekilát beolvasni. Kijelölést, darabolásra lehetőséget nem is látok. Mi lehet a baj vele? A HP Supportban rendesen hozzá van adva, látja, nem talált hibát.



tegnap 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A legalapvetőbb probléma az, hogy ez nem nyomtató, hanem egy nyomtatónak látszó tárgy. 16 ezer forintért ez sajnos nem is fog többet tudni soha. Ezeket csak azért gyártják, hogy vedd meg olcsón, aztán utána aranyáron veheted bele a gyári patront, amivel jó ha 100 oldalt ki tudsz nyomtatni.

Kb 3 éve szereztem egy ilyen olcsó HP-t pontosan 2 darab Milka csokiért(ezek kb ennyit is érnek), mert a tulaj nem győzte patronnal és megunta, nekem meg kellett a szkenner miatt, de nekem azzal soha nem volt gondom. Milyen felbontással szkennelsz? Mert ha nagy, akkor szokott lassú lenni. Dokumentumokat archiválni elég 200 dpi-vel, képeket szoktam 600-al, meg olyan dokumentumokat, amiket OCR-ezni akarok.

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!