Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gondja a videókarim...

Mi lehet a gondja a videókarimnak?!?

Figyelt kérdés

Valami nem jó a videókártyámmal. Elég régen kaptam meg ezt a gépet akkor csak egy alaplapi videókártya volt benne. Kaptam a gépemre Windows 7-et és kaptam egy új videókártyát is.

Videókari : ATI Radeon 9550 / X1050 Series(Microsoft Corporation - WDDM). Nos egy ideig működöttt teljesen jól. Aztán elköltöztünk és nem volt net. Utánna pár hónap után a gép nethez jutott és töltött le mindenféle frissítést. Viszont én rosszul dugtam össze. Az alaplapi videókarihoz dugtam a monitort és úgy töltötte le a frissítéseket. Mikor meglettek a frissítések én kikapcsoltam a gépet és rádugtam a videókártyára a monitort majd bekapcsoltam a gépet... viszont a monitor nem kapcsolt be -.^. Jelenleg az alaplapi videókártyával megy a gépem és elsőre nem szokott bekapcsolódni a monitor. Az újabb videókártyával egyáltalán nem kapcsol be :S. Mit tegyek? Nagyon hálás lennék ha megmondanátok.


2010. nov. 4. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban ki kellene kapcsolni az integrált videót. Ha nem tudod, hogy kell, akkor nézd meg az alaplap kézikönyvében, vagy kérj segítséget egy hozzáértő ismerőstől.
2010. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Próbáld meg frissen felrakni a Windows 7-et, hogy az alap illesztőt használja és úgy töltsd le a frissítéseket, hogy a videókártya van bedugva.


Ha nem segít, akkor próbáld meg, hogy kihúzol minden tápcsatlakozót az alaplapból és úgy dugd át a kártyára és utána vissza a tápkábeleket. (Szabályosan úgy van, hogy bármilyen hardverváltoztatás előtt ki kell húzni az alaplapba csatlakozó tápkábeleket, majd a módosítás után kell vissza dugni.)

2010. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm ez nekem egy kicsit sok mert ehez totál nem értek... :D. Viszont 1-2 nap múlva már XP lesz rajta. Az segít hogyha újrarakom?
2010. nov. 4. 11:22
 4/6 anonim válasza:
Szerintem segíthet, de arra figyelj, hogy amikor telepíti a frissítéseket, akkor már a rendes videókártya legyen bedugva, ne az integrált.
2010. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm mindenkinek a gyors és hasznos válaszokat ;).
2010. nov. 4. 11:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos a gond megoldódott. A gond az volt hogy kicsit kilazult a videókari.
2010. nov. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!