Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Úgy is el fog indulni az,...

Úgy is el fog indulni az, alaplapom, ha a 8 pines alaplapi táp ellátás helyett, csak 4 pint dugók be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémába ütközöttem, hogy tegnap vásároltam, egy ryzen 5 5600x-et és egy Asus Tuf Gaming B550-plus ii wifis alaplapot, az alaplap épp be fér a házba, a tápom, 2x4 azaz 8 pines kábele pedig nem elég hosszú és így nem tudom, be dugni a számítógépet, amíg nem veszek egy át alakitott, így is működni fog?

ma 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Menni fog.

Mondjuk, ha a 2x8 pin nem ér el az alaplapig, akkor az 1x4 hogyan fog? Ugyanolyan hosszú, egymás mellett vannak.

De elég gagyi tápod lehet, ha nem ér el a kábel az alaplapig.

ma 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy gagyi xD, használtan vettem és úgy fejlesztegetem, azért ér el mivel, van hozzá toldo kábel. Amúgy és Chieftec táprol van szó.
ma 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Menni fog a 4-el is, ha nem tuningolod rommá.
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban tuningolni:)
ma 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!