Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért tartják pozitívumnak...

Miért tartják pozitívumnak azt egy laptopnál ha egy kézzel fel lehet nyitni a kijelzőt úgy hogy az alja nem emelkedik fel?

Figyelt kérdés

Szerintem ez inkább negatívum.


Sok helyen láttam és olvastam már ezt, jelenleg egy youtube short videóban jött velem szembe ahol egy apple laptop volt egy másik számomra ismeretlen tipus mellett.



ma 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Negatívum a jól eltalált, simán forduló zsanér? Wow.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lámlámnahát ***** válasza:
mert senki nem örül annak, ha vesz 700ezerért egy laptopot, és minden alkalommal, mikor felnyitja, odabaszódik az egész az asztalhoz, és végül két kézzel kell kinyitni, mint egy krokodil száját, azért, töki.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer volt ilyen laptopom még sokévvel ezelőtt. Mármint aminek könnyen nyílt a kijelzője. Egy rémálom volt a használata. Ha ágyban használtam és letettem volna az ágyra akkor nem tudtam mert ha a kijelzője volt az ágyon akkor lecsukódott. Ha az alja akkor meg felforrósodott.
ma 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Derék.
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lámlámnahát ***** válasza:
ez úgy hangzik, mintha már attól kinyílt volna, ha csak fejjel lefelé fordítod.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ja, ha neked az a pozitivum, hogy úgy kell két kézzel felfeszíteni, akkor azt javaslom húzz rá mindegyik zsanérra egyet. Majd amikor lötyögni kezd a kopástól meg még el is törik, akkor rájössz, hogy mi a gond ezzel.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, az pozitívum nekem ha csak akkor csukódik össze ha én akarom.
ma 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen zsanér sem csukódik be magától.
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem csukódnak le, ha nem akarom, és mégis kényelmesen nyitom őket egy kézzel - anélkül, hogy az aljukat az asztalhoz vernék. Ezt magyarázd akkor meg.
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!