Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok egy jó kis videó...

Mondanátok egy jó kis videó kártyát (Atit) ami tökéletes játékra max 28 e ft-ig?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

00:07

sajnos ebben igazad van..de amíg a föld kerek szerintem ez így is marad, vehetünk mi olyan erős gépet is ami egyenlő a Paksi atomerőművel..annyira fejlesztgetnek nem birnak leállni..végeredmény: pénz ki az ablakon a semmiért, mert 2-3 év múlva megint kezdheted előröl a fejlesztést. =( Ebben egyetértek veled.

2010. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
viacrohm9 3d
2010. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

csak vicceltem


tulajdon képpen mindig az alaplaphoz kell videókártyát veni


a INTEL akkor Nvidia


ha AMD akor ATI


és mindenki boldog

2010. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Már miért kéne intelhez nvidia, amd-hez ati? -.-'
2010. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mert ezt hallotta Gézától. Ilyen kérdésre értelmes választ ne várj.



Amúgy szerintem rakj félre még egy-két ezrest és vegyél egy HD5770-est, messze jobban megérné.

2010. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hogy miért ?


tapasztald meg és megtudod


pl én mindig ugy szoktam osszerakni gépeket hogy megnézem

a gyártot


pl : ha ramokat veszek akkor 2 gyártonak a termékét választom


szamszung ram vagy kingmax (ja a kingstont probáltam mind a 4 esetbe visszakellett vini :( )


winyo : maxtor


dvd meghajtok vagy iro : csak LG vagy asus (sony t semmipénzér samsungot meg pláne nem )


alaplapok : asus,gigabyte,albatron

via chipkészletüek kizárva

:)

2010. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"tapasztald meg és megtudod"


Ugye hogy nem kell értelmes válaszra számítani. Az szuper, hogy ha winyó akkor Maxtor, kár, hogy már 4 éve nincs olyan, hogy Maxtor. Ha ram akkor Samsung, és Kingstont soha? Az ne zavarjon, hogy az Elpida mellett a Kingston memókhoz is a Samsung gyártja a chipeket. Mindig jó ilyen jóltájékozott emberek kommentjeit olvasni.

2010. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
:D Nekem Samsung NEVŰ vinyóim voltak egy 40gb-os meg egy 500gb-os mind2 meghalt. Most van egy 750-es WesternDigital (megjegyzem a chipek ebbe is Samsung) és meglátjuk meddig birja..De "fajtiszta" Samsungot soha többé, úgy mint az Asus-t..az is meghalt fél év utánn, a boltban meg aztmondták semmi baja /mert hogy minek is cseréljék ki garival/ így örök Gigabyte párti maradok.
2010. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!