Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg nem létezik egy ilyen...

Tényleg nem létezik egy ilyen egyszerű valami?

Figyelt kérdés

Egy billentyűzet, ami pont úgy néz ki, mint egy sima gagyi 1500 forintos billentyűzet, de van háttérvilágítása (nem RGB) a billentyűknek.


Egyszerűen akárhol keresem, mindehol csak csicsás (gamer, RGB, mechanikus, numpad nélküli, stb) billentyűzeteket találok!


Nekem sima átlagos gumi membrános billentyűzet kellene, egyszínű, lehetőleg fehér vagy kék háttérvilágítással, hogy sötét szobában is látszódjon az írás a billentyűkön.


Tényleg nem létezik ez az egyszerűnek tűnő termék? Mert ilyet sehol se találok! Ha bármilyen megvilágított billentyűzetet találok, az egytől egyig "gamer" mind.


Nekem van egy 10+ éves laptopom, annak pont ilyen, sima fehér világítású billentyűzete van (itt a bizonyíték, hogy kivitelezhető a dolog), csak nekem asztali géphez kellene ilyen...



ma 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

nem RGB-s, fehér világítású, numerikus billentyűzetes, nem mechanikus.

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is megtaláltam egy másik oldalon, csak nem volt odaírva egyértelműen, hogy van-e világítása, de itt látom, hogy van.


Köszönöm, valószínűleg ilyet fogok venni, ha nincs nagyobb választék.

ma 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, csak itt vélemények is vannak...

[link]

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

Én s használok éppen ilyet (GW470KB).

Világít. Fehéret. Semmi RGB. Egy gombbal ki/be kapcsolható a világítása.

Egyetlen baj vele hogy hamar lekopik a fekete réteg a gombokról.

Amelyikről lekopott azon nem csak a betű világít (az látszik át eredetileg) hanem az egész gomb és persze a betűk nem látszanak ezeken már.

ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!