Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépnek?

Mi lehet a baja a számítógépnek?

Figyelt kérdés
Induláskor 3 rövidet sípol aztán 4 rövidet és a 4 rövidet xy időnként egyfolytában sípolja.A ramokat kjveszem már nem sípol de képet meg sehogy sem ad a gép csak sípol.Próbáltam integrált gpu val is mert a gépben van egy dedikált kártya de így se semmi.Lehet az alaplapnak lesz valami hibája?

tegnapelőtt 00:11
 1/9 CspCsj ***** válasza:

Milyen alaplap? Többféle BIOS sípolás van.

[link]

tegnapelőtt 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Brand gépben van Fujitsu Esprimo E500 SFF
tegnapelőtt 00:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindent lekötöttem ssd,hdd,kivettem a ramokat és klépet nem ad a ventilátorok meg max sebességen pörögnek.Bios resetet is próbáltam,elemet is cseréltem.így már lehet,hogy vagy alaplap vagy processzor.
tegnapelőtt 00:43
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
tegnapelőtt 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/


Ezeket már néztem a hangjelzések ram hibára utalnak viszont ram nélkül sincsen kép ha indítom a gépet viszont akkor nincs semmi hamgjelzés

tegnapelőtt 02:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyesével própálgásd végig mindegyik ramot mindegyik foglalatba.
tegnapelőtt 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
RAM nélkül ne csodálkozz, hogy nincs kép.
tegnapelőtt 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7/


Miért ne csodálkozzak? Em egy gépet csináltam már és ram nélkül is volt kép.

tegnapelőtt 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
RAM nélkül nem lehet kép. Fizikai képtelenség. Esetleg az alaplapra lehetett forrasztva memória, de ez egyáltalán nem jellemző megoldás. Memória nélkül nem fog menni.
tegnapelőtt 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!