Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok olyan oldalAkat,...

Ajánlanátok olyan oldalAkat, ahol le lehet tölteni szkennerhez való frissítéseket?

Figyelt kérdés
cANON mp250 mULTIFUNKCIÓS NYOMTATÓM VAN.
2010. nov. 3. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezen az oldalon van:


[link]


Itt kiválasztod a Drivers & Software menüpontot, ezután kiválasztod, hogy milyen operációs rendszered van. Ekkor előjönnek a letöltéseid, valahogy így: [link]


Innen már nem tudom melyik kell Neked :) Üdv!

2010. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon kedves vagy!:D
2010. nov. 3. 18:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia megint. Nem tudom, hogy tudnál e segíteni, de a készüléknek az a baja, hogy nem tud szkennelni. Egy ablakban megjeleníti a hibát, és leáll. Nem tudod, hogy mit lehetne tenni. Amúgy az előző válaszod hasznos, volt letudtam tölteni.
2010. nov. 3. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, mert nincs tapasztalatom ilyen téren, meg így távolból nehéz is lenne megítélni :/

Csak azt tudom ajánlani, hogy mutasd meg olyasvalakinek, aki ért hozzá, végső esetben pedig szervizbe is viheted, mert az is lehet, hogy meghibásodott. :) Amúgy nincs mit! :)

2010. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, akkor majd keresek vkit.
2010. nov. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!