Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom szétszedni a laptopot?

Hogy tudom szétszedni a laptopot?

Figyelt kérdés

Fujitsu Siemens Amilo L 6820 laptop. Azt szeretném tudni, hogy hogyan lehet szétszedni, mert a hangszóró vezetéke kontakthibás lett, és nem szól, és ráadásul még rövidre is zárja a gépet alkalmanként... a laptop jobb oldolánal a szélére recseg a hangszóró, de ennél több nem.. Köszi a válaszokat:

M&L

(u.i.: a hűtést hogy tudom megnézni, hogy jó e? mert soha nem kapcsol ki a ventilátor.)


2010. nov. 3. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azthiszem hogy a laptop alján vannak kis csavarok és azokat kicsavarva le lehet szedni a burkolatot..De még soha nem szedtem szét laptopot.


ui. addíg örülj míg nem kapcsol ki a ventillátor:D

2010. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

addig oké, de nem jön le a burkolat csak az alja, és annak is csak a fele, mert egy fém lapot erősítettem a cd-dvd romhoz ami nem nagyon jön ki... :\


(néha kikéne kapcsolnia, és ha mondjuk netán felmelegedik a CPU akkor kéne visszkapcsolni..)

2010. nov. 3. 10:45
 3/5 A kérdező kommentje:
azért köszi :) további válaszok?(mások)
2010. nov. 3. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe mielőtt gajra vágod:)
2010. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gajra vágni? áhhh. már megcsináltam a zsanérjait, a tisztítást... nem vok béna annyira... És szervizelést már nem ér..
2010. nov. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!