Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer Deathadder használata?...

Razer Deathadder használata? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szabad az asztalon használni??? Vagy egéralátét?
2010. nov. 2. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szabad az asztalon használni, viszont lehet, hogy a csúszótalpak hamarabb elkopnak (bár azt hiszem ilyen kategóriában adnak hozzá pót csúszótalpakat)


Én azért ajánlom, hogy ha már ilyen egered van, vegyél hozzá egy minőségi egéralátétet is, sokkal jobban ki tudod használni, és a csúszkákat is kíméli. Nem beszélve a nagyobb mozgástérről (ha mondjuk kis érzékenységgel játszasz)

2010. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlod? A max DPI-n használom azaz 3500... De nem akarom az asztalon használni, mert félek, h szétnyírom a teflont :S
2010. nov. 3. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából elég a legegyszerűbb egéralátét is amit bárhol kaphatsz (én is olyat használok), ami lehet textil vagy műanyag felületű... De ha komolyabban gondolod a játékot, akkor a Razernek vannak egéralátétei, pl a Razer Sphex, ami elég olcsó a többihez képest (3000 Ft), vagy a Goliathus, ami kicsit drágább... Én is nagyon régóta tervezek már egyet, de még így is drágának tűnnek :D


Mindegy, ha Te be tudsz rá ruházni, akkor ajánlom, amúgy meg egy sima alátét is megfelel. Mert már az is jobb mint az asztal :)

2010. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)) 5500Ft-ért találtam egy Razer Gloathius(ha ígyirják xD) de inkább használok egy simát!! Még egyszer köszi :)
2010. nov. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!