Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztosít cserelaptopot az...

Biztosít cserelaptopot az Euronics?

Figyelt kérdés
Egy hete az Euronicsban 400 000 Ft-ért vásárolt laptop monitorján függőleges vörös csík jelent meg. Rendeltetésszerűen van használva, nem érte mechanikai behatás. Gondolom ebben az esetben garanciálisan cserélik vagy javítják. De nagyon bosszant mert pont az egyetem miatt vettem ami most kezdődik. Nélkülöznöm kell hetekig/hónapokig vagy addig adnak valamit, hogy tudjam használni?

aug. 29. 19:21
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
42%

14 napon belul vagy


hogy arultak nem kaptal semmit?

szoval hivatalosan valalnak cseregaranciat ha kephibas(vagy egyeb)?


mert ha nem akarjak cserelni visszavasaroltathatod veluk


pl. lehet nincs is mire cserelniuk (nem tudhatni) es ha megis lesz akar par het is lehet

aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem túl valószínű, hogy kapsz bármit is.

Én vagy 10-15 éve kaptam utoljára csere IT cuccot amikor még iphone 3G-t vettem a telekomnál és azzal volt valami gond. Akkor is valami elég gagyi windows-os telefont adtak, de legalább adtak.


Beviszed, megmutatod, ha szerencséd van, akkor helyben elismerik, hogy szar és visszaadják az árát helyben.


14 nap csak akkor játszik ha online rendelted, de ott se vagyok biztos benne, hogy hibás állapotban ez működik.

aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!