Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor az oka?

A processzor az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon lassú a gépem pedig 512 mb ramom van az anyum gépén is annyi de neki pár perc mire áthelyez egy 300 mb-os fájlt nekem meg úgy kb. 18 perc!!!!!AMD Athlon-om van és a gépem frissen van instalálva.Köszönök minden jó választ!
2010. nov. 2. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a rendszer lenne az oka, a sokat használt gépek nagyon lelassulhatnak. Nincs különösebb oka azon kívül, hogy régi. Anyámé is ilyen...


Mennyi idős gép?

2010. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 512 mb ram egyébként elég kevés, de a másolást nem igazán befolyásolja. Régen is lassan másolt, vagy csak újabban? A telepítés óta, vagy előtte is? Miről másolsz mire? A merevlemezek hogy vannak bekötve? Sata vagy ide?
2010. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a gép kicsit régi és 70 gb HDD- van.Virtuális memória+ram=1280 mb memória.A HDD a gépben van.
2010. nov. 5. 18:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor a gépet megkaptam már béna volt.HA USB-re másolok akkor lassú(kb 10-17 mb/s az átviteli sebesség oda vissza,de csak anyumnak,neki 3-éves a gép,nekem 6 talán de én csak 2 éve kaptam

)

2010. nov. 5. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen vinyó? Milyen oprendszer? DMA be van kapcsolva? Töredezettségmentesítve volt? Van rajta vinyógyilkoló antivírus program (pl. MSE)?
2010. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vinyó?????

op rendszer:windows xp

töredezetségmentesíteni nem kellet mert formázva van mind a kettő

Mi az a DMA

Nem használok vírusirtót mert lassítja(Nod32 és AVG-m volt)

2010. nov. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!