Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor tudom, hogy a memória...

Mikor tudom, hogy a memória megadta magát? (Fontos)

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mi az úgymond "tünetei" annak, mikor a RAM megadja vagy meg fogja adni magát. A memória amúgy 2GB.


Mostanában a gépem nem úgy működik ahogy kéne, azaz lefagy vagy lassan tölt be néha valamit, ez régebben nem volt.

Nem vírus, és nem is féreg, mert több ilyen keresőt is indítottam, de semmit nem talált.


Ha számít azért leírom, hogy a gépem milyen:

- AMD Athol 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2,40 GHZ

- 2 GB RAM

- ATI Radeon 512 MB HD 4670

- A tápom 450W


2010. nov. 2. 14:03
 1/4 asddaasdda ***** válasza:

figyelj az a tünetei

1.pont az ami neked van fagyás

2.újra indulás

3.kék halál

a végén bekapcsolódik de nincs kép

2010. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ram haldoklási tünetei:

Totális fagyások, kékhalál, újraindulás, a programok egyszer futnak, egyszer meg hibával leállnak, ilyesmi.


Legegyszerűbben memória teszteléssel nézheted meg, baj van e velük. Ezt viszont nem lehet windows alól kivitelezni. Javaslom töltsd le egy hirens boot cd-t torrent oldalakról, írd ki imgburn programmal a cd képet, és bootolj be róla. Ott van többféle memtester program is.

2010. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 asddaasdda ***** válasza:
100%
vagy van ubuntu live cd n is memória vizgálat
2010. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, meg is csinálom ezeket, köszi a kommenteket!

Amúgy pontosan azt csinálja a gépem, amit írtatok ti is.

2010. nov. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!