Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen gépen jól lehet...

Egy ilyen gépen jól lehet vágni 1440p videókat?

Figyelt kérdés

Gond nélkül, gyorsan alkalmas lesz video vágásra és élőzésre néha? A korábbi I3 10100F és GTX 1070 Ti nem mindig teljesítette a legjobban a feladatot ezért váltottam. A videokártyának mindenképp képesnek kell lennie mindent elfuttatnia 1440p-ben még ha nem is a legmagasabb grafikán és a videókat is ezzel együtt jól megvágnia.

Gigabyte B560 Aorus Pro Ax

Intel Core I9 11900

2x16gb 4000mhz ram

2 x 1TB M.2 SSD

Gainward GeForce RTX 4070 Ghost

Msi Mag A-BN 750W



aug. 20. 11:13
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

kazan proci


5600 (sima) harmad, negyed fogyasztassal 2 mag 4 szalal kevesebb megis kb. ugyan azt nyujtsa


szoval procicserehez ha lapvaltas is kellett...


amugy termeszetesen hasznalhato

aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

hasznaltan ugy 40-50 ert proci elmegy ha teljesitmeny art nezzuk


ujonan is van szerinted megeri 2,5-3x os arat? csak hogy tobbet fogyaszon gep? nyarakon biztos nagyon jol fog jonni plusz klimatizalo felesleges tobbletmukodese

aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarsz alaplapot cserélni.ez így jó lesz friss biossal,ennél többet nem lehet kihozni belőle.
aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Engem nem az érdekel, hogy mi lenne jobb vagy rosszabb, mert ez van és kész! Meg, hogy mi menbyit fogyaszt nyílván egy 9-es processzor nem fogyaszt keveset. És ha váltok egyszer valamire akkor olyan valamire fogok váltani mint az új Ryzen széria. De nekem öt évre elég szokott lenni egy gép (kivéve a vga, de ez sincs mindig így) , tehát addig is jönnek ki újabb szériák. Az tény, hogy egy I5 12400, 12500 lehet, hogy jobb választás lett volna még ígyis. De nem erősebbek a legtöbb esetben játékra. A Ryzen 5 5600 amiben IGP, sem Intel feachurek amiket a video vágó programok támogatnak jobban mint az AMD-t tuti nem lett volna jobb. Fejleszteni úgysem fejlesztettem volna pár évig még munka mellé sem de egy 14600K már nyílván jobb processzor mint a mostani. De olcsóbban és kevesebb rohangálással jött ki az, hogy csak simán processzort cseréltem. Azt az I5-öt megvettem volna leghamarabb három év múlva.


Engem az érdekel, hogy ez mennyire jól alkalmas azokra a feladatokra amikre nekem kell az 1-2. válaszoló szerintem jobb is ha meg is kímél a hülyeségeitől!

aug. 20. 12:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!