Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beárazést kérnék :) Ezeket a...

Darklord88 kérdése:

Beárazést kérnék :) Ezeket a régi konfigokat vajon mennyiért vinnék el ? Lenne 2 db is,hibátlanul működnek.

Figyelt kérdés
[link]
aug. 16. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ajándékozd el rászorulóknak, semmi másra nem jó, vagy tedd el. Túl elavult netezéshez is, de még nem olyan régi hogy retro értéke legyen. Esetleg pattints bele egy korabeli vidikarit amit fillérekért hozzád vágnak és régi (kb 2008-2009-ig bezárólag) játékokhoz jó lesz.
aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5000 ft alatti az értéke. Nem igazán felbeszülhető (még a videokártyával együtt is, az se ér igazán semmit)
aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
Egy 10 éves okostelefon tudását talán hozza. Leadhatod elektronikai hulladéknak.
aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kidobni sajnálom.Filmezni meg még jó :D
aug. 16. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelképes összegért(1000 ft/db), néhány doboz sörért, vagy ingyen.

Nekem is van kettő 775-ös gépem. Március óta hirdetem a marketplace-en és a hardveraprón is volt. 2 komplett gép + 2db monitor + 3db 775-ös alaplap procival. Ezeket egyben 10 ezerért hirdetem. Senki nem érdeklődött a markertplace-es csalókon kívül. Ezek kb ennyit(sem) érnek.

aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért senki nem fog pénzt kiadni.
aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom voltak netbookjaim amik szintén ősiek voltak és azokat is elvitték 10000ért 1-2 évvel ezelőtt.
aug. 19. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy aki retró hardvert gyűjt, annak ez túl "új", illetve kommersz.

Akinek meg csak kéne kis pénzből egy alap gép netezni, videókat nézni stb, az inkább kiad kicsivel többet egy olyanért, amiben van normális mennyiségű RAM (2 GB egy telefonba se elég már), tisztességesebb processzor, egy SSD, hogy ne kelljen megőszülni, mire betölt valamit, és lehetőleg a mérete is kisebb.

Példa: [link]

aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!