Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valóban jobb ez a hütő is...

Valóban jobb ez a hütő is mint amilyen a gyári hűtő lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a processzorra akarok venni egy rögtönzött, olcsó hűtőt egy pár hónapra mert nincs gyári és elment az új gépre szinte az összes pénzem. És addig nem tudom használni a gépet. Igaz, hogy már ez is jobb lesz mint amilyen a gyári lenne?


[link]


aug. 14. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A processzor adatlapja:

[link]

szerint 65 W TDP-jű, és AM5 foglalatú, a hűtő adatlapja:

[link]

szerint 65 W TDP-re tervezett, és támogatja az AM5 foglalatot.


A Tom's Hardware tesztje:

[link]

igaz, egy 91 W TDP-jű intel processzorral:

[link]

de végezte a dolgát (bár zajosnak ítélték meg).

aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4-5 ezret nem tudsz kiszorítani/ kölcsön kérni? Ez véglegesen is jó.

[link]

aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit #2 linkelt, az tökéletes. Azzal a következő 5-6 évre meg van oldva a hűtőkérdés. De ha tényleg nincsen plusz 4 ezer forintod, akkor ez 1900 forintért tudja ugyanazt, mint az Iceberg. És ez nem fog süvíteni.

[link]

De én is azt javaslom, hogy inkább szorítsd ki azt a 8 ezret.

aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban jobb ez a hütő is mint amilyen a gyári hűtő lenne?"


Nem jobb semmivel mint a gyári. Ez is csak egy átlagos hűtő aminek a ventilátora magasabb fordulatszámon hangos.


Az írod, hogy egy pár hónapra kellene - addig arra jó lesz amit #3 linkelt.

[link]

aug. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még az az 1800-as hűtő is jobb mint az amit én kinéztem?

Egy hét múlva kitudok adni a Thermalrightért is 8K-t igen. De 4-5 ezer forintért melyik a legjobb hűtő?

aug. 15. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Föl nem fogom, hogy miért forszírozod a 4-5 ezres hűtőt, amikor egy hét múlva meg tudod venni a 8 ezrest. Az már 12-13 ezer kiadás együtt, plusz 2 szállítási költség.

Tudod mit? Ha olyan helyen laksz, akkor menj el egy számítógép szervizbe és kérjél tőlük egy régi AM3-as hűtőt. Szerintem egy 500-asért hozzád vágják. Arra figyelj, hogy PWM-es, 4 pines legyen. Hidd el nekem, jó lesz rá. Hogy honnan tudom? Én sokáig használtam AM4-es processzoron AM3-as hűtőt. Namármost az AM4-esek jók az AM5-re is, következésképpen visszafelé kompatibilis, tehát az AM3-as hűtő is jó az AM5-re. Ugyanaz a beakasztós mechanizmus. Egy hétig jó lesz.

aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3500 Ft.

[link]

aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan vedd meg, azt a Deepcool-t, amit #7-es belinkelt, mert ma délután 4-kor rakta fel az eladó és ennyi pénzért pillanatok alatt el fogja adni.

Őszintén szólva 3500-ért én is erősen gondolkodok rajta.

aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!