Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gépem mit tegyek?...

Lefagy a gépem mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szombaton újraraktam a gépemet mindent, nem volt raja semmi egyéb csak Nod vírusírtó és World of Warcraft meg egy torrent és akárhányszor elindítom a wow-ot lefagy a gépm rá 1-2 percre. a gép újrarakása előtt akkor is lefagyott ha máson akartam játszani, vagy ha épp zenét hallgattam akármilyen zenelejátszón, a videokártyám tűz forró de egyábként semmi a gond a géppel. Nem tudom mit tegyek (2es service pack alap a windowson mikor felrakom)

(hülyeségeket pls mellőzzétek, előre mis köszi)


2010. nov. 2. 08:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
utólag bocsi a helyesírás hibákért, korán van
2010. nov. 2. 08:46
 2/30 anonim ***** válasza:
Futtas le egy ram tesztet.
2010. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

"videokártyám tűz forró de egyábként semmi a gond a géppel."

Ezzel meg is találtuk a választ.

2010. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
a videokari hűtőbordálya lefele néz ezért nem szellőzzik hanem konkrétan áll a levegő ott
2010. nov. 2. 08:57
 5/30 A kérdező kommentje:
majd megnézem a ram tesztet mert nemrég lett belerakva új ram a régi mellé de eddig még nem volt vele semmi gond
2010. nov. 2. 08:58
 6/30 zsomkovacs ***** válasza:
Akkor ott valamit kéne csinálni, mert nagyon nem tesz jót a kártyának. Vagy meg kell fordítani, esetleg az egész géppel (máshogy nem tudom, hogy lehet), vagy be kell rakni aktív hűtést. Mindenesetre túlhevülésnél a gépnek "az a dolga", hogy lefagyjon/leálljon.
2010. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
magát a kártyát nem lehet megfordítani a csatlakozása miatt sajnos, de ha a gépet fordítom meg a hely ugyan olyan kicsi marad azzal az eltéréssel hogy a levegő felfele szorul be:S:S
2010. nov. 2. 09:18
 8/30 anonim ***** válasza:
Hány fok az a tűforró azért azt nézd meg nekünk:). Mert a hardvernek 75 fokon sincs baja de azt már te nem tudod fogdosni.
2010. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
okés, belekezdek egy kicsi adatgyűjtésbe, amint tudok jelentkezem
2010. nov. 2. 09:24
 10/30 A kérdező kommentje:
bekapcsoltam a videókari hűtőbordálya nem volt meleg rendes volt mikor elkezdtem wowozni akkor is és minől tovább játszottam annál forróbb lett majd pakk. game over
2010. nov. 2. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!