Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus laptopom és be akartam...

Asus laptopom és be akartam kapcsolni és azt vettem észre hogy sehogysemm reagál és kivettem az aksit megpróbáltam töltővel de semmi mikor le vettem a billentyűzetet és akkor dugom be a töltőt akkor egy fehér és egy sárga led villan fel 2x egyszere ?

Figyelt kérdés

aug. 11. 17:40
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
alaplaphibas lehet, szervizelni kell
aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem akkor akkor hiába próbálkozom?
aug. 11. 18:46
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

megha felteteleznenk nem cserelni kell valamit vagy forrasztani hanem csak "visszadugni"

akkor is teljesen szet kellnszedni es ennek felismerese is hozzaertest igenyelhet meg aprosagok kihuzasa visszadugasa, eleg erzekenyek, nagyobb kar is tortenhet

aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

mondjuk ha akku beepitett volt akkor mar igyis sokat dolgozhattal vele

(ha nem kiveheto az akku)

ez esetben mondjuk szemrevetelezheted ott alaplapot ahol tolto meg akku csatlakozik


usb portokra is jobban ralathatsz meg egyeb portokra

meg sok masra

de sokfele laptop van valamelyeknel nagyon megbonyolitsak a szetszedhetoseget (igyhat a szerelhetoseget)

aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat még megpróbálhatsz, hogy az aksit eltávolítod, kiveszed a cmos elemet és így 1 percig nyomva tartod a bekapcsoló gombját. - Utána vissza teszed az elemet az aksit és újraindítod. Ha a töltő jó és nem indul el akkor sajnos szerviz.


Először úgy is megpróbálhatod, hogy csak az aksit távolítod el és úgy nyomod a bekapcsoló gombját 1 percig de ez nem biztos.

aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam az aksisat cmos elem meg nincs benne
aug. 12. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Van benne elem mert akkor nem tartaná a dátum, idő, BIOS beállításokat.
aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd le a laptop típusát és akkor megmondom hol található.
aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Asus vivobook x543ma
aug. 17. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!