Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max grafin menne ezen a gépen...

Max grafin menne ezen a gépen a mafia 2? (atobbi lent)

Figyelt kérdés
Intel® Core™ i5(max. 2,53 GHz),ATI Mobility Radeon™ HD 5650,1 GB RAM
2010. nov. 1. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként milyen felbontásban?
2010. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha 1GB ram van a gépedben akkor nem.2 minimum kéne neki, de akkor is még mindig más hardverek lehet nem bírnák.
2010. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A RAM kevés. Én személy szerint a VGA-val sem vagyok megbékélve. A proci 2 vagy 4 magos?
2010. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A procim 4 magos.Kozepesen elmenne a játék?
2010. nov. 1. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát XP-n esetleg a RAM miatt.
2010. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a proci csak 2 magos és 4 szálas.

A RAM kevés.

2010. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

XP-n pláne nem, mert az csak 9-ig támogat DirectX-et, de nyilván nem is az van rajta előtelepítve.

Egyébként meg laptopról van szó, szerintem kizárt, hogy elbírja maximumra húzva.

2010. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"XP-n pláne nem, mert az csak 9-ig támogat DirectX-et, de nyilván nem is az van rajta előtelepítve."

És? Attól, hogy Dx 9 van rajta még simán megy. Jobban mint win7-en.

2010. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Naná, hogy jobban. De a maximumhoz hozzá tartoznak a DX10-es effektek is, amit XP-n be sem tudsz kapcsolni, tehát azért megy jobban, mert egyszerűen nem vagy képes maximumra állítani.


Ezt leszámítva a két operációs rendszer között (azonos részletesség mellet) NINCS sebességkülönbség.

2010. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy érdekesség:

Eddig XP-n maximumon futattam. Miután vírus által kuka lett, felraktam a Vistát. (Komolyan) Kilőttem az előtöltő (SuperFetch) részit és utána kipróbáltam ittis maxon. Lazán viszi még DX10 mellet is ugyanolyan FPS számmal mint az XP-n.

2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!