Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne az a GPU/CPU...

Melyik lenne az a GPU/CPU kombináció, amely nem olyan egetrengető összeg de, még is 100+ fps-el viszi el, a Warzone-t?

Figyelt kérdés
Gonoltam egy, ryzen 5 5600x, Rx 6600 kombon, de ahogy láttam, nem volt annyira jó, ahogy észre vettem, az Arc a 580 8gb-os Videokártya, olcsóbb mint az rx 6600. De kb akkora a teljesítmény mint, azt rtx 4060, sőt még egy picit erősebb is. Viszont arra is gondoltam, hogy mi lenne akkor ha egy rtx Videokártyát vennék, és akkor dlss-el, több fps-t tudna maga a gép, egy 165hz monitorom van, amit jó lenne ki használni:) jelenleg egy xbox series s-em van, ami valljuk be nem a legjobb manapság, ahogy észre vettem főleg mem warzonera, folyamatos lagg stb, persze ez a játék optimalizálása végett is van. Köszönöm ha végig olvastad további szép estét:)

aug. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi neked az egetrengető összeg.
aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tegyük fel, egy kb 100 cpu, és max 200 gpu
aug. 8. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

165FPS🤪 Oda proci kell! A COD elég CPU intenzív játék.

Az 5600x nem tud ennyi framet kiszámolni.

[link]

Noname videó, de direkt bottlenecken van a CPU szűk terekben 150fps a Max. De inkább 120fps AVG ami nem rossz.

Itt frame generation nélkül semmi plusz nem lesz. Mert a DLSS csak a rendert veszi le és felskáláz 720p-n renderel és 1080p-re skáláz fel. Ha nincs CPU erő nincs mit gyorsítani a grafikán.


165Hz-re brutális proci kell.

5700x3d megközelítőleg már tud 150FPS felett számolgatni.

[link]

Vagy a Ryzen 7600,de ahhoz drágább a ram+lap.


Videokártyából 7000-res Radeont vennék Warzone-ra.

[link]

A 7700xt minden trükk nélkül raszteresen tud 150-160FPS-t ultra beállításokon.

[link]


Ha meg felskálázni akarsz meg FG-zni az AMD Fsr+FG-t nagyon szépen beépítették a warzone-ba.

[link]

aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor ez megfelelő lenne, pl ryzen 5 7600x, és egy rx 7700 xt?
aug. 9. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!