Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Videokártyát választaná...

Milyen Videokártyát választanátok, az alábbi Processzorhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy ti milyen Videokártyát ajánlanátok egy ryzen 5 5600x-hez?


Amivel jól működik, és kevés a bottleneck.


Én egy Rtx 4060 ra gondoltam, avagy egy RX 6650-re. De várom a véleményeteket. ( A gép warzone-ra lesz)



aug. 8. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá. Igazából bármi mehet mellé.
aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felbontás és büdzséfüggő. Emellé RTX 4080-ig bármi mehet a felbontás függvényében.
aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából, maximum egy 200.000ft-ra gondoltam.
aug. 8. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Abba egy RX 7700XT pont befér, 1080p-hez abszolút tökéletes, kompromisszumokkal a 1440p-hez is elég. Az RTX 4060 nem ajánlott, elég rossz ár/érték arányú.


Esetleg még az RX 6800XT jöhet szóba, újonnan viszont már nem sok helyen kapható, érdemes szétnézni a Hardveraprón egy használtért.

aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Iponon lehet kapni, és ott rakom össze a gépet:) köszönöm mindenkinek a segítséget!
aug. 9. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha Nvidiát szeretnél akkor egy RTX 3060 Ti jó választás lehet.
aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!