Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyire jó konfig?

Ness04 kérdése:

Szerintetek mennyire jó konfig?

Figyelt kérdés

Hali! na szóval tervezem egy új gép "beszerzését" amit én raknék össze és gondoltam megkérdezem az itt jelen lévőket h mit gondolnak milyen. nem akarok egy nagyon fullos drága géped de ugygondolom ez egy elég jó kis konfig lenne és tudom h nincs videókártya de az még mellékes mert az alaplapban X4500 256mb integrált van az egy ideig elég. leírom az alkatrészeket:

alaplap: ASUS P5G41T-M LX

processzor: Intel Celeron Dual Core E3300 2.5Ghz

ram: Silicon Power 2GB DDR3 1066Mhz

winchester: Western Digital 500GB 7200Rpm Sata 32MB

ház: Codegen E6099-CA BRIZA Midi Torony 400W-s táppal


ez mind így kb úgy 46 ezer körül van.

légyszí írjatok milyen vagy ha tudtok olyan oldalt ahol olcsók az alkatrészek akkor írjátok le vagy ajánljatok jobb alkatrészeket. előre is köszi

16/F


2010. nov. 1. 21:15
1 2
 1/19 P.O.C. ***** válasza:
Nem vegyél ilyen gagyi tápot, mert később még csúnyán megjárhatod vele. Inkább egy táp nélküli ház + egy FSP vagy Chicony Hipro TÁP külön, ha olcsón akarod megúszni.
2010. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tudom h a táp szar olvastam sokat erről h a Codegen szar de végülis nekem ebben a gépben is az van igaz h a 2. de az ez elötti 3 évet bírt. és ahogy elnéztem ezeket a Chyconi tápokat nem egy olcsó mulatság sajnos ma már ára van a minőségnek
2010. nov. 1. 21:24
 3/19 anonim ***** válasza:
P.O.C-nek igaza van teljes mértékben, azon ne spórolj.
2010. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy ára van, viszont ha végülis elszállna, nem rántaná magával az egész gépet. Hidd el, volt már aki igen rosszul járt csak azért, mert ezen spórolt. 350-es FSP 7.000 Ft-ért kapható, nem olyan nagy költség az.
2010. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
most néztem LC powerhez mit szóltok az milyen ? meg nekem minimum akkor egy 500 as kéne mert majd még bővítgetni akarom...
2010. nov. 1. 21:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez a gép úgy új, hogy kb. két éve le lett gyártva, azóta egy raktárban rohad. Hacsak nem irodai melóra kell, akkor egyáltalán nem ajánlom.
2010. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
vagy esetleg Raptoxx? mert én ilyen téren nem vagyok informált xD
2010. nov. 1. 21:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Chieftec, Chicony, FSP. Ezek közül válogass, ne a sok sz*rból. 500-as fölösleges, a leendő géped se fog 150W-nál többet enni. 400-as MINŐSÉGI!
2010. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jól van :D köszönöm azoknak akik hozzászóltak bár igaz h a gép többi részére nem szóltatok xD de azért köszi
2010. nov. 1. 21:34
 10/19 P.O.C. ***** válasza:

"most néztem LC powerhez mit szóltok az milyen ?"

Ugyan olyan ipari hulladék kategória.


Persze vannak olyan tápjai is a LC Power -nek amiből nem spórolják ki a összes fontos alkatrészt, és azok minősége is megfelelő. De ezek 15 ezer felett vannak.


Ismerve az hazai áramszolgáltatás silány minőségét, ezen az egyen élet és vagyonbiztonsági szempontok miatt nem szabad spórolni!

2010. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!