Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a setupnak elég kell...

Ennek a setupnak elég kell legyen a 750W tápegység természetesen gold + ?? Ryzen 5 7600 CPU - NZXT T120 hütő RX 6800 XT gpu B650 AORUS ELITE AX lap Corsair 2x16GB DDR5 5200MHz KC3000 M2 SSD 1TB, Sata kingston SSD 480GB

Figyelt kérdés
Mivel egy adódott a géppel egy kis probléma és gyanakszom a tápellátásra

aug. 7. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:

750W-ba beleférne még a 7800X3D(vagy lassan már a 9800X3D) + 4080S/7900XTX


Lényegében a 4090-en kívül bármi belefér.


Persze ettől még a legjobb, legminőségibb táppal is akadhat probléma. Erre van a 14 napos elállás meg a garancia.


Ez pedig egy minőségbesorolási lista

[link]

A gold az csak az AC-DC konverzió hatékonyságára utal. A táp minőségére nem. Az tesztekböl állapítható meg.

aug. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bőven elég lesz neki a 750W, arra figyelj amit az egyes ír, hogy a táp minőségi legyen, lehetőleg A- vagy B-tier a listáról.


Amit én ajánlani szoktam, az a Corsair RMe széria, mert viszonylag megfizethető, mellé viszont kiváló minőségű.


Egyébként ha most tervezed ezt építeni, én a procihűtőt lecserélném egy Thermalright Peerless Assassinra, sokkal csendesebb és jobban hűt, mint az NZXT T120, ami árához képest elég sovány teljesítménnyel rendelkezik.

aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!