Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok olcsón videó kártyát...

Hol tudok olcsón videó kártyát venni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen én csak filmeket szoktam nézni a gépen és erre a célra kéne nekem egy olyan ami ezt a feladatot el tudja látni! Beérném egy régebbi típusúval is a lényeg hogy árban tízezer alatt legyen mert jelen pillanatban nem tudok 20-30 ezres cuccokat venni.
2010. nov. 1. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Radeon HD 4350 vagy Radeon HD 4550 a te embered (kártyád). :)


Bemész egy helyi kis számítástechnikai üzletbe, és megrendeled/megveszed. Ára 9500-10000 HUF környékén várható, de lehet, hogy egy picit kevesebb.

2010. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet! Ez tényleg nekem való ráadásul nem is ősrégi holmiról van szó mert csak két éve jelent meg :DDD
2010. nov. 1. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, és PCIE-s vagy AGP-s az alaplap? A kérdésből ítélve bármelyik lehet...
2010. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:


Húha ezen a téren nem vagyok valami jártas,de annyit tudok hogy egy Radeon 9800 PRO videó kártyát használok!

2010. nov. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!