Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RTX-4060 gaming oc 8gb Firmwar...

RTX-4060 gaming oc 8gb Firmware frisítése?

Figyelt kérdés

A Gigabyte control center-en belül írja hogy van frisítés de valami ért nem akarja frisíteni a Firmware-ott nem is lene ezel gond de nem tudom az rgb világítást vezérelni hogyan lehet manuálisan frisíteni a Firmware le töltötem a gigybite oldal-ról

[link] ezt töltötem le ezt szeretném de nem tudom hogyan kell mert amikor instalálni akarom akkor a setup ezeket csomagolja ki a mamába [link]



júl. 31. 09:25
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
es ha azt futatod mi tortenik (mert ott van egy futathato)?
aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha azt próbólom akkor ahogy a képen látható azokat a failokat csomagolja ki

[link]

aug. 4. 04:28
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 akkor valami nem stimmel azzal a telepitovel


[link]


masoknal is van ilyen es megoldas nincs ra (itt, eddig)

szerintem valami bios koddal utkozhet, netan egyeb rgb dolgok miatt (is, ha nem aktivak akkor is)


ha jol lattam mintha lenne egy akinek driver frissites utan lett igy?

szoval driveres dolog is lehet

viszont regebbi drivert hasznalni rgb miatt ertelmetlen hisz lemondsz a fontosabb frissitett dolgokrol

aug. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infó-t
aug. 4. 07:52
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahogy a képen is látható Június-ban még világít a Gigabyte felirat [link]

És itt Július-tó már nem [link]

aug. 4. 08:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem meg oldódik a probléma majd egy frisítésel mert nem hagy nyugodni a dolog azért raktam össze ilyen gépet hogy világítson és ez nem volt olcsó elvárja az ember hogy ha már a felszerélésem ami 2550 euró ba került akkor működjön minden rajta
aug. 4. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!