Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon tudnak még ennél is...

Károm Kodály kérdése:

Vajon tudnak még ennél is nagyobb Q.vák lenni a nyomtatógyártó cégek?!


júl. 29. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben mi az újdonság? Évtizedek óta ez megy: gyártási költség alatt árulják a nyomtatót, hogy aztán a méregdrága tintán hozzák be a veszteséget.


Szavazz a pénztárcáddal: SOHA ne vegyél tintasugaras nyomtatót, csak és kizárólag lézert. Lézernyomtatónál por állagú a festék, tehát be sem szárad, nem cigánykodik a nyomtató, hogy elfogyott a festék, hanem addig tudsz nyomtatni vele, amíg tényleg teljesen üres, ráadásul 7-8 ezer forintért megtöltik a tonert úgy, hogy utána 5000 oldalt nyomtatsz vele.

júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem színesben kellene nyomtatnom. Nem azért, mert el voltam kényeztetve vagy mert mindentis akarok az otthoni luxusban, hanem mert az ügyfeleim igényelnék.
júl. 30. 17:15
 3/4 salior ***** válasza:

Vegyél tartályos nyomtatót. Kb másfél éve vettem, rengeteget nyomtatok vele. A fekete-fehér patronon látszik egy kis fogyás.

Soha többé nem vennék patronos nyomtatót. Én is szívtam az utántöltéssel évekig.

Én ezt vettem, legnagyobb megelégedettségemre.

[link]

Driver win 3.1től WIN-11 ig. Linuxos MAC-es.

Otthonra tökéletes

júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van színes lézer is. Nyilván drágább, de ha üzlethez kell, akkor pláne megéri.
júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!