Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Ryzen 7 5800 estén,...

AMD Ryzen 7 5800 estén, NVIDIA GeForce vagy Sapphire RX videókártya?

Figyelt kérdés

júl. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyikre pénzed van.
júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanabban az árkategóriában gondolkodva értettem. Természetesen be vagyok határolva ár szempontjából. (videókártyára max. 200-250 ezer)
júl. 28. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Amelyik szimpatikus. Én speciel Radeont használok elégedetten. De valaki az Nvidiát szereti. Mind a kettő jó és használható. Az AMD-től több natív FPS-t kapsz ugyan azért a pénzért. Nvidiának jobb a felskálázója(DLSS) és jobb a RayTracing teljesítménye. Az 5800x el van a 4070-el vagy a 7800xt-vel is vígan még 1080p-n is.
júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4070
júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nvidia GeForce RTX 4060 Ti 16GB kártyával szimpatizálok, de tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. A jelenlegi lehetőségekről próbálok infót szerezni, ezért érdekelnek a vélemények. Alapvetően mindegy nekem, nem vagyok márkafüggő. Volt már ilyen és olyan a régi gépeimben.

Az Intel procik mostani problémái pedig egyértelműen az AMD felé terel.


Azt olvastam a Nvidia GeForce RTX 4060 Ti 16GB nem túl jó, hiszen a 8 GB-os verziójánál semmivel sem jobb, sőt talán még lassabb. Igaz lehet ez?

júl. 28. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már mindenféle gépem, melóban szintén számtalan variációval dolgoztam.

Szerintem, ha már AMD, akkor legyen AMD :) inkább válaszd a Sapphire Nitro+ Radeon RX 7800 XT kártyát. A 4060 kapott már elég sok rossz kritikát.


[link]


Persze ez csak az én véleményem, egyáltalán nincs kőbe vésve :)

júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!