Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Acer Aspire 3100-as...

Van egy Acer Aspire 3100-as laptopom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen USB eszközt csatlakoztatók rá megfagy az egész nem ír ki semmit csak megáll minden, amíg nincs rácsatlakoztatva USB rendesen megy. Már újratelepítettem a rendszert is és ugyan az a gong. A mai napig rendesen ment.
2010. nov. 1. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a vezérlőjét érte valami és összezár az áramkör.Én nem fogok azzal jönni, hogy azért van mert Acer...Nekem egy neves notim van, és a gyártója nem tudott sokáig egy bizonyos hardver hibára okosságot mondani :) Esetleg egy bios visszaállítást próbálj meg, vagy az alaplapi elem eltávolítását.Mást nem nagyon tudsz vele csinálni szerintem házilag, bár ezek sem konkrétan erre való megoldások, de hátha.
2010. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy egy bios frissítést még be lehet vetni akár mint tartalék ötlet
2010. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!