Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépben, hogyan lehet...

A számítógépben, hogyan lehet megnézni, hogy milyen memóriakártya van benne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Kb. a felével (még akkor is, ha eredetibe veszem meg a Windows-t). + Még nem is minden játékot adnak ki MAC-re. "


Gugli negyedik találat:


[link]

2010. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"még azt mondja vinfos :D kijezzzteeee csíra -.-" xdd"


Nem csíra, hanem olyan valaki, aki több, mint 23 éve foglalkozik számítógépes rendszerekkel. um.: DOS, vinfos, Novell, Linux.


És aki többszáz gépre telepítette, igény szerint a fentebb leírt szoftvereket + 17 éves rendszergazdai tapasztalata van.


Ezt azért nem nevezném "csírának".


Nem pusztán azt kellene nézni, hogy a lövöldözős/vonatozós játékaid nagy része (sajnos) csak a mikrofos által összetákolt "rendszeren" fut.

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 P.O.C. ***** válasza:

Ha tényleg ilyen marha tapasztalt "Superman" informatikus vagy, akkor nem linkelnél hülyeségeget!


Figyelted már mit tartalmaznak azok a MAC gépek, ezért a horribilis árért? Erre csak annyit tudok mondani hogy LoooooL! :P


Rá is gugliztam, de akkor is nekem van igazam.

Szóval ha nem vagy tisztába a jelenlegi hardver piaccal, és az árakkal, akkor ne állíts olyan ökörségeket, hogy ugyan olyan hardver felépítésű MAC -ek nem sokkal drágábbak a PC-knél, mert sajnos nem így van.

2010. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"akkor ne állíts olyan ökörségeket, hogy ugyan olyan hardver felépítésű MAC -ek nem sokkal drágábbak a PC-knél, "


Hol írtam ilyet, hogy ugyanolyan (egybe írva, "ugyan olyan", az mást jelent-) HW felépítésú??? Ki beszélt azonos HW feltételekről? Hogy hasonlíthatnád a MAC HW-ét a PC-hez?? Egy napon sem lehet emlegetni őket.


Mi volt a kérdés? És mi volt a válaszom??!

Ahogy a "Tizedes meg a többiek" c. filmben Márkus László mondta: Márhá!!

2010. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Idézek saját magamtól, hogy tisztábban láss:


"MAC felső 10000? Na, azért ez kicsit túlzás! Mennyivel olcsóbb egy vinfosos gép, amin a mai játékok futnak?"


Ha értelmezni tudnád, akkor megérthetnéd, hogy ez nem "játékversenyt" jelent a két gép között, hanem egyrészt cáfolja az állításod, miszerint, egy MAC drágább lenne egy x86-os gépnél másrészt utal arra, hogy a vinfost a mai júzerek többsége azért favorizálja mert "fut" rajta a kedvenc gőzmozdonyos játéka.

2010. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 P.O.C. ***** válasza:

Azért ennyire el ne szállj már a MAC -edtől.

Amúgy meg te túlkomplikálod ezt az egészet. A saját válaszidnak is ellet mondassz. Az előbb te is a játékveresenyel érveltél, szerintem nincs olyan itt aki most elmenne rajtad.

Egyszerűen nem érni meg azt az árkülönbséget és kész! Én PC-n ugyan azokat a dolgokat el tudom végezni Windows vagy Linux alatt és lényegesen olcsóbban.


"Hogy hasonlíthatnád a MAC HW-ét a PC-hez?? Egy napon sem lehet emlegetni őket."


Ez meg megint akkora hülyeség, hogy a fal adja a másikat.

2010. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!