Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van erre külső USB-s csatlakoz...

Van erre külső USB-s csatlakoztatási lehetőség?

Figyelt kérdés
Van egy nem mai 80 GB-os Samsung merevlemezem. A mostani gépemben nincs se hely, se kompatibilis csatlakozó, de szeretném a tartalmát átmenteni. Van olyan külső másolási lehetőség amivel ezt meg tudom oldani? Előre is köszi a válaszokat!
júl. 22. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A lefelejtett kép: [link]
júl. 22. 12:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi kell neked (IDE/SATA - USB):

[link]

júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak egyszer használnád, akkor felesleges ehhez bármit is venni, keress egy ismerőst, akinek van régebbi IDE csatolós asztali gépe.

Ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor egy ilyesmi a legolcsóbb megoldás:

[link]

júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a pacsi!
júl. 22. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos megoldódott a probléma egy ilyen dokkolóval. Nem egy drága cucc, de nagyon szuper: [link]


Amit a 2-es írt, olyat is szereztem előtte, de annál bár felpörgött a vinyó, de a gépen nem jelent meg semmi. Bárhogy próbáltam. De lehet én rontottam el valamit. Mindenesetre köszönöm a segítségetek!

aug. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!