Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes laptopot házhoszállítá...

Érdemes laptopot házhoszállítással venni?

Figyelt kérdés

A neten van mindenféle ajánlat, boltos és házhozszállítós is. A boltban ugye meg lehet nézni előtte, ki lehet próbálni, stb. Szállítással is vannak jó ajánlatok, de ott ugye erre nincs lehetőség. Visszaküldés van, ha problémás, de az meg macera.


Ti vettetek már házhozszállítással gépet?


júl. 19. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Online rendelésnél van legalább 14 nap elállási jogod, bolti vásárlásnál nincs ilyen ("mégsem tetszik/kell" indokkal).
júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy vettem mindet.


Hozzá tartozik (és árnyalja a képet), hogy mindegyik MacBook, azon meg nincs mit nézegetni boltban :-)

júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Újonnan nem.

Használtan már vettem, de azt már láttam "élőben".

júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele, hogy használt laptopra gondoltam, a megnézés erre vonatkozik, hogy mennyire felel meg az állapota a hirdetésnek, stb.
júl. 19. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Újonnan, gyártótól, aki garanciát vállal a termékére, simán. Használtat venni valami random idegentől így viszont eléggé lutri.
júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használt, felújított laptopot venni akár szervizben, garanciával az nagyon jó. De használt laptopot a Vaterán venni, azt se tudod, ki az eladó, vagy honnan vette, háát...
júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!