Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel jobban porosodik...

Mennyivel jobban porosodik egy jobban szellőző ház ahol mondjuk az eleje is lyukacsos meg mondjuk a teteje is?

Figyelt kérdés

Nekem régen volt egy Cooler Master 690 II Advanced házam ami csupa lyukacsos volt imádtam nagyon jó ház volt de piszkosul tudott porosodni minden benne.Most egy Be Quiet Silent Base 600 házam van egy jó ideje ez hangszigetelt ebben kevésbé porosodnak az alkatrészek vagyis elenyészően viszont ugye melegebb ház is.Nézegettem aránylag elfogadható áron elfogadható lyukacsosabb házakat találtam is párat de félek,hogy valamennyivel hangosabb és jóval porosabb lenne a belseje mint a jelenleginek viszont lehetséges,hogy hűvösebb lenne.


Ryzen 7 5700X prime95 teszt Be Quiet Silent Base 600 hangszigetelt ház pár noctua ventilátor 32 fokos szoba SilentiumPC Fortis 3 HE1425 processzorhũtő ez az eredmény nagyon melegnek számít vagy elfogadható? Ryzen 3700X nél ennyiszer nem hallottam a proci hűtőt bár nem hangos de azért csak néha 1500 rpm környékére felmegy 3700x nél néha 1200 rpm-re ha felment viszont ugyan úgy artic mx4 paszta van a procin.A képen látható értékek felé viszont nem megy innen csak visszafelé.


[link]


Nem tudom ezek mennyire jók ilyen meleg szobában pl. A második kép mikor nincs terhelve a cpu.



júl. 14. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális hőmérséklet. 32°C-os szobában szinte kiváló. A még nem megy 90°C közelébe nincs semmi gond.
júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!