Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot tudtok ezekhez?

Milyen alaplapot tudtok ezekhez?

Figyelt kérdés

Legyen: SATAII-es minimum, pci-e foglalattal, DDR3-as 4slot, AMD Phenom II X2 AM3-as procit kezelje.

És a tápegység 20+4pin-es.

Ezért kérdezem hogy csak 20+4pin-es alaplapot tudok ehhez a 20+4pin-es táphoz választani???


Árban max: 23 000Ft legyen :D


2010. okt. 31. 18:01
 1/4 Jenci ***** válasza:
2010. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem mATX kell hanem ATX.

de azért köszönöm a választ.

Valaki ebbe a pines dologban tegyen ink helyre hogy hogyvan ez. Hogy 20+4pin-es táp jó-e 28+4pin-es laphoz?

2010. okt. 31. 18:30
 3/4 Jenci ***** válasza:

Nem tudom miért nem jó ez a lap neked?Akkor itt van egy ATX-es:


[link]


Egy picit drágább,de nagyon jó lap.A 20+4 pin-es dologhoz meg annyit,hogy én még nem láttam 28+4 pin-es alaplapot.Szerintem nincs is ilyen.Ha van is,akkor biztos menni fog a 20+4 pin-sel is.A 20+4 pin-es lap is megy a 20pin-sel.Ezek a plussz pinek csak a nagyobb tápigény miatt vannak de nem azt jelentik,hogy kevesebbel ne mennének,csak értelem szerűen kisebb teljesítményt lehet elérni így.

2010. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!
2010. okt. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!