Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működés közben csatlakoztatott...

Működés közben csatlakoztatott optikai meghajtó. Tönkremehet ettől?

Figyelt kérdés
A számítógép működése közben csatlakoztattam egy IDE csatlakozós DVD írót. Az adatkábel be volt dugva, a tápkábelt dugtam be utólag. Ezután eddig mindig felismerte a rendszer, működött a meghajtó, de most nem. Újraindítás után felismerte a BIOS és el tudtam indítani CD-ről a gépet, de a töltés felénél leállt. Azóta nem tudtam életet lehelni a meghajtóba, még a BIOS sem ismeri fel. Áramtalanítás, BIOS reset, IDE kábelcsere, más sorrendben bekötés stb. megvolt, de nem működik.
2010. okt. 31. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak SATA-nál szabad menet közben rákötni, IDE-nél soha. Valószínűleg tönkrement...
2010. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos. Szerencsére nem sokat buktam, működőképes állapotában érhet kb. 3 ezret. Újonnan meg nem is lehet kapni.
2010. okt. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!